nr 1687 3237
Etsning
Johan Fredrik Martin (efter), Stockholm. Bildmått: 35x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x69 cm. Ej signerad
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 17 mars 2025 kl 18:07:08
| Tid |
Kund |
Bud |
16/3 20:07:07